EMSlim NEO+

Prístroj na spaľovanie telesného  tuku,  budovanie svalov a pozdvihnutie sedacích svalov. 
 Prístroj  EMSLim NEO + kombinuje vysoko intenzívne elektromagnetické pulzy (HI-EMT High Intensity Electromagnetic Muscle Training) s rádiofrekvenciou (RF).

Súčasná kombinácia dvoch energií má synergické účinky, ktoré výrazne zvyšujú výsledky v porovnaní s jednotlivými ošetreniami zvlášť. Technológia HI-EMT zabezpečí maximálne kontrakcie svalov a rádiofrekvenčné zahrievanie počas vysoko intenzívnych elektromagneticky stimulovaných svalových kontraindikácií spôsobuje aktiváciu proteínov povzbudzujúc svalovú syntézu a zosilňovanie hypertrofického efektu. RF zahrieva tukové tkanivo, čo má za následok lipolytické a apoptické procesy, čiže elimináciu tukových buniek ako následok zvýšenej metabolickej aktivity v dôsledku vysoko intenzívnych fokusovaných elektromagnetických kontrakcií.

Čo je EMSlim NEO+ ?                 Je neinvazívna procedúra určená na tvarovanie postavy, ktorá kombinuje 2 energie pre súčasné odbúravanie                               tukov  a budovanie svalstva v 30 minútovom sedení. 
Aké oblasti je možné ošetriť pomocou EMSlim NEO+?      Možno aplikovať na brucho, zadok, paže a lýtka.

Naozaj to funguje?                    Áno! EMSlim NEO+ bolo klinicky testované  na  bezpečnosť a účinnosť prostredníctvom niekoľkých klinických                               štúdií.

Ako procedúra prebieha?                 Môžete  cítiť intenzívne svalové kontrakcie spolu s pocitom zahrievania v ošetrovanej oblasti, ktorý je                                  porovnateľný s masážou lávovými kameňmi.

Aký je to pocit?                     Počas procedúry pocítite mravčanie a kontrakcie svalov. Ihneď po ošetrení môžete pokračovať v každodenných                                aktivitách.

Ako dlho vydržia výsledky EMSlim NEO+?             Ak cvičíte raz a už sa nevrátite do posilovne, svaly atrofujú a to isté platí pre svalovú hmotu získanú pomocou                              EMSlim.  Môžete očakávať, že si výsledky udržíte po dobu šiestich mesiacov až jeden rok, ale odporúča sa, aby ste                              tieto výsledky udržiavali pomocou zdravého životného štýlu stravovania a cvičenia.

Existujú nejaké riziká?                   EMSlim NEO+ bol klinicky testovaný na bezpečnosť a účinnosť prostredníctvom nezávislých štúdií v USA. V                             skutočnosti klinické štúdie na zdravých pacientoch dosiahli v  priemere tieto výsledky                           1.  Úbytok v obvode pása až 4cm,
                          2.  19% zníženie tuku,
                          3.  11% zlepšenie stavu diastázy,
                          4.  5% zrýchlenie metabolizmu,
                          6.  16% nárast svalovej hmoty,
                          7.  80% zdvihnutie sedacích svalov,
                          8.  96% spokojnosť pacientov.                                                                                  

RF

Rádiofrekvencia uľahčuje rozpad tukového tkaniva a pomáha neinvazívne odburávať tuk.  Je obzvlášť účinná pri redukcii celulitídy.

BUDOVANIE SVALSTVA

Vysoko frekvenčné a intenzívne svalové kontrakcie až 30 000x zvyšujú hustotu svalového vlákna, čiže dochádza k budovaniu svalstva. Svalová hmota zároveň spotrebuje veľké množstvo energie, takže sa spotrebúvajú aj tukové bunky a dochádza k apoptáze a efektívnemu zníženiu hrúbky tuku.

VÝHODY:
  • Budovanie svalov a spaľovanie tukov v jednom kroku.
  • Neinvazívny lifting sedacích svalov.
  • Len 30 minút, min. 4 opakovania.
  • 16% nárast svalovej hmoty.
  • 19% menej tuku.

EMSLim NEO+ PRED a PO

KONTRAINDIKÁCIE:

  • tehotné a dojčiace ženy,
  • aktívny herpes a zápaly kože,
  • poruchy zrážania krvi,
  • nekompenzované ochorenia,
  • akútne zápalové a infekčné ochorenia v aplikovanej oblasti.