LPG ENDERMOLOGIE® FACE
- prirodzený facelifting -

Cellu® M6, inovácia v starostlivosti o pleť
Endermologie® face: viditeľné výsledky už po prvom ošetrení!

Predstavujeme Vám LPG endermologie® face s inovovanou terapeutickou hlavicou Ergolift (nový patent LPG) - integrovaný mikro-motor pre dvojrozmernú stimuláciu Mecano-stimulationTM: Vertikálnu (sekvenčné satie) a horizontálnu (rýchlosť kmitov klapiek).

Inovovaná technológia endermologie® face preukazuje:

  • +80% PRODUKCIE KYSELINY HYALURÓNOVEJ
  • +70% SPEVNENIE POKOŽKY
  • +87% VYHLADENIE VRÁSOK
  • +46% PRODUKCIA ELASTÍNU
  • ŽIÁRIVÁ PLEŤ ×2
  • *Odborná štúdia Prof.Humbert, Clinical Interventions in Aging 2015.

Endermologie® face získala už dve prestížne svetové ocenenia:
„Cena za inováciu v estetickej medicíne“ na Face2Face kongrese v Cannes, 2013
„Ocenenia v oblasti anti-aging a beauty“ na Kongrese AMEC v Paríži, 2013

Endermologie® face: SKUTOČNÉ FITNESS VAŠEJ PLETI

Takmer 30 rokov odborných skúseností LPG® podporené klinickými a vedeckými štúdiami dnes prináša inováciu do oboru starostlivosti o pleť. Kto iný ako LPG® Systems, svetová jednotka v boji proti celulitíde, môže vášmu kozmetickému salónu ponúknuť riešenie problémov s povädnutou pokožkou a vráskami?

Endermologie® face, patentovaná metóda LPG ošetrenia je veľmi účinné profesionálne riešenie pre využitie v beauty klinikách s vlastným know-how.

Starostlivosť endermologie® face má omnoho hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Vďaka ošetreniu endermologie® face sa môžu profesionáli v odbore starostlivosti o krásu konečne efektívnym spôsobom starať o problematickú a starnúcu pleť príjemným a bezpečným spôsobom.

Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje tvorbu kolagénu a dodáva 100% prirodzený vzhľad pleti. Endermologie® face dodáva Vašej pleti vyhladenie, rozjasnenie, spevnenie, mladistvý vzhľad, redukciu vrások a obnovuje jej pružnosť. Už po jednom ošetrení je dokázaný viditeľný efekt.

 Endermologie® face je špeciálne vyvinutá technológia k tomu, aby zabránila a spomalila proces starnutia pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičenie stimuluje kolagénové a elastínové vlákna v spojivovom tkanive, prirodzene obnovuje pevnosť a zanecháva Vašu pleť hladkú a bez vrások.

 Príjemná a relaxačná endermologie® face je mimoriadne účinná. Obnovuje tkanivá v bunkovej úrovni, optimalizuje produkciu elastínu a kolagénu pre vyplnenie línií a zjemnenie vrások. Zároveň je dokonalou starostlivosťou na očné okolie a to na kruhy pod očami a pre unavené, opuchnuté oči. Vracia pleti pevnosť, odstraňuje dvojitý podbradok a zanecháva Vašu pleť dlhodobo žiarivú a jasnú.


POZRITE SI PRIEBEH OŠETRENIA