TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA

Osloboďte sa od neustáleho holenia nežiadúceho ochlpenia, aby ste sa cítili a vyzerali, čo najlepšie. Epilácia laserom Gentle Pro ponúka bezpečné a efektívne odstránenie nežiadúceho ochlpenia, v najširšom spektre pokožky a typov ochlpenia. Len niekoľko ošetrení je všetko, čo potrebujete na dosiahnutie hodvábne hladkej pokožky. Tajomstvo spočíva v laserovej technológii, ktorá sa zameriava na zničenie buniek chĺpkov, zodpovedných za ich rast, bez poškodenia okolitej pokožky. Získajte jednoduchý prístup k trvalej epilácii, ktorá je rýchla, jednoduchá a pohodlná.

Ako funguje laser Gentle Pro?
Laserová energia je dodávaná cez rúčku prístroja, ktorú ovláda obsluha lasera. Laser dodáva intenzívny laserový lúč, ktorý je absorbovaný vlasovým folikulom, v ktorom sa premení na teplo. Teplo poškodzuje vlasový folikul, zatiaľ čo okolité tkanivo zostáva nepoškodené. Je ošetrenie bolestivé?
Gentle Pro využíva patentované dynamické chladiace zariadenie (DCD), ktoré pripravuje pokožku na ošetrenie, rozstrekom chladiaceho kryogénu na vrchnú vrstvu pokožky niekoľko milisekúnd pred laserovým impulzom. DCD pomáha zabezpečiť, že ošetrenie laserom Gentle Pro je nielen účinné, ale
aj bezbolestné.

Čo musím dodržiavať pred ošetrením?
Vyhnite sa slnečnému žiareniu najmenej 2 týždne pred ošetrením. Nezosvetľujte a nevytrhávajte chĺpky a ani nepodstupujte epiláciu voskom 4 až 6 týždňov pred a po zákroku. Pred zákrokom nechajte opálenú pokožku vyblednúť.

Ako dlho trvá ošetrenie a koľko opakovaní budem potrebovať?
Doba ošetrenia sa môže líšiť, v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy. Rast ochlpenia sa zníži po každom opakovaní a počet potrebných opakovaní závisí na farbe ochlpenia ošetrovanej oblasti tela, typu a fototypu pokožky.

FOTOREJUVENIZÁCIA / FOTOOMLADENIE

Starnutie kože sa prejavuje nielen vráskami a stratou pružnosti, ale aj pigmentovými zmenami ako sú fľaky, cievky a výrastky. Pri laserovom fotoomladení dochádza k odstráneniu degeneratívnych prejavov, a teda pozitívnemu ovplyvneniu a zlepšeniu zdravia a krásy kože. Laserový lúč o vlnovej dĺžke 755nm spôsobí v podkoží uvoľnenie veľkého množstva tepelnej energie, ktorá prekrví a prehreje danú oblasť. Dochádza k stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vlákien, čo spôsobuje vypnutie a zjemnenie pokožky. Proces prebieha aj 1-2 mesiace po absolvovaní zákroku.

Približné trvanie zákroku je 30 minút.
Klient po ošetrení nie je vyradený z bežného života. Ošetrovaná plocha sa pred zákrokom odlíči a oči sú chránené špeciálnymi okuliarmi. Toto ošetrenie si nevyžaduje anestézu, klienti môžu pociťovať jemné štipkanie a pálenie.

Po zákroku je pokožka jemne opuchnutá a začervenaná, čo odzneje po 2-3 hodinách. Neodporúča sa návšteva bazéna, sauny a fyzické namáhanie do 24 hodín. Ďalšie kozmetické ošetrenie je vhodné minimálne 1 týždeň po ošetrení.